Кошик
11 відгуків

Климат Эко Систем

Ремонт кондиціонерів

Послуга

700 грн.

Написати
 • +380 показати номер +380986420874
 • Контакти
  • Телефон:
   +380986420874
  • Контактна особа:
   Руслан
  • Адреса:
   Велика Васильківська 29Б, Київ, Украина
  • Email:
   klimatecosistem@gmail.com
 • Умови повернення та обміну

Ну ось нарешті сталося, ви стали щасливим власником новенького кондиціонера, який дуже гармонійно вписався в ансамбль вашого інтер'єру. Тепер можна забути про недосипання, через літню задуху і в повній мірі насолодитися справжнім комфортом та домашнім затишком. Установка кондиціонера обійшлася трохи дешевше ніж передбачалося, і тому, на сэкономленые гроші, дружина запропонувала відсвяткувати настільки знакова подія. Ну ось, приємні клопоти позаду, друзі і родичі схвалили ваше придбання, всі какзалось б здорово і чудово. Однак не варто забувати, що будь-яка техніка, навіть якщо вона й нова, потребує правильної експлуатації і належному догляді. Адже як у нас часто буває? - Включив кондіцонер і нехай працює, що з ним станеться? Безумовно, купивши кондиціонер, кожен з нас сподівається на те, що він ніколи не вийде з ладу. Але як відомо, ні що не вічне під сонцем і рано чи пізно, щось, десь, так зламається. Причин поломки може бути безліч, але підсумок завжди один, техніка несправна і виникла гостра необхідність провести ремонт кондиціонерів. Ось кілька поширених причин поломок, після яких вам буде потрібно ремонт кодционера:

Засмічення фільтрів зовнішнього і внутрішнього блоків.

Внутрішній блок кондиціонера обладнаний багатошаровим пластиковим фільтром, у вигляді дрібної сітки. Даний фільтр оберігає випарник (радіатор) від попадання в нього різних забруднень: пилу, дрібних листя, тополинного пуху, вовни і т. д. При забрудненні фільтрів, ремонт кондиціонерів зводиться до однієї простої процедури, фільтр достатньо промити в теплій воді і після цього просушити. Виконати подібну процедуру зовсім не складно, в інструкції з експлуатації обладнання ви завжди знайдете докладний опис. Якщо фільтри не чистити регулярно, то по мірі збільшення їх забруднення, може потік повітря, що проходить через радіатор. При невеликому забруднення фільтрів, повітря буде охолоджуватися гірше. У разі значного забруднення, порушиться режим роботи холодильної системи. Подібні порушення неминуче призводять до незначного протіканню кондиціонера. А от коли забруднення потрапляють в дренажну систему, то вода з кондиціонера буде сочитися інтенсивніше. Відразу відзначимо, що прочищення фільтрів не входить в перелік робіт по сервісному обслуговуванню кондиціонерів. Профілактичне прочищення фільтрів повинна проводиться споживачем у відповідності з вимогами прописаними в інструкції з експлуатації обладнання.

Другий за поширеністю причиною, після якої нам буде потрібно провести ремонт кондиціонерів, є ненормована витік фреону. Нормована витік фріону передбачає природний витрата хладогена на рівні до 10% заправленого обсягу на рік. Показники превывающие цей межа, є ознакою неякісного з'єднання межблочного трубопроводу. У будь-якому випадку кондиціонер потребує дозаправки фреоном кожні два роки. Адже якщо рівень фреону в системі кондиціонування впаде нижче допустимої позначки, це може привести до перегріву і виходу з ладу комрессора. А як ми вже відзначали в статті "Обслуговування кондиціонерів" вартість заміни компресора, може досягати половини вартості нового кондиціонера. Перші ознаки витоку хладогена виявити не складно. Поява інею на штуцерних з'єднаннях зовнішнього блоку і недостатнє охолодження повітря в приміщенні, вірні ознаки того, що вам потрібна дозаправка фрионом.

Ремонт кондиціонерів не знадобиться якщо дотримуватися інструкцій по експлуатації

Як уберегтися від поломок? Спершу необхідно правильно підібрати місце монтажу кондиціонера і грамотно виставити режим експлуатації. Холодні потоки повітря повинні розподілятися по всій площі приміщення рівномірно. Так само не варто встановлювати кондиціонер таким чином, щоб охолоджене повітря був спрямований на людину. В офісних приміщеннях це зробити важко, тому проблема вирішується шляхом програмування сприятливих температурних режимів.

Ми не дарма торкнулися цього пункту, оскільки робота в різних температурних режимах, сприятливо позначається на загальній працездатності кондиціонера. В цьому випадку він не працює на межі своїх можливостей, як в літній, так і зимовий час. Другим пунктом запобігає поломку кондиціонера, є очищення або заміна фільтрів. На деяких моделях кондиціонерів, встановлений спеціальний індикатор, який сигналізує про рівень їх забруднення, тому моніторити цей процес набагато простіше. Ну і до третьму, найбільш поширеним фактором, що виключає непередбачений ремонт кондиціонерів, можна віднести контроль рівня фріону в системі.

Дотримуючись цих простих правил, наданих фахівцями компанії "Клімат Еко Сістем", ви не лише збережете обладнання в цілості й схоронності, але і заощадите свій час і кошти.

 
Характеристики
Основні
Тип послуги Ремонт
Термін виконання 1 дн
Особливості послуги Післяремонтна гарантія
Інформація для замовлення
 • Ціна: 700 грн.
Контакти
 • Телефон:
  +380986420874
 • Контактна особа:
  Руслан
 • Адреса:
  Велика Васильківська 29Б, Київ, Украина
 • Email:
  klimatecosistem@gmail.com